piątek, 28 grudnia 2012

Zatrudnię doświadczonego hejtera, od zaraz!

XXI wiek, internet, social media.
Homo sapiens sapiens, troll, hejter.

Uprawianie "hejterstwa", jest dziś bardzo powszechną formą, zwracania na siebie uwagi. Z tego powodu, coraz częściej wykorzystuje się tę metodę do promocji. Kontrowersyjne wypowiedzi, które zazwyczaj mijają się z prawdą, są powodem do burzliwych dyskusji. Wielu ludzi wciąż daje się podpuścić internetowym prowokatorom. Przykładowymi ofiarami mogą być nasi rodzice, ludzie dojrzali, którzy często czują się poirytowani, poziomem komentarzy, na znanych polskich portalach. Na podobnej zasadzie działają tabloidy. Wartość artykułów jest zdecydowanie niższa od tych, które piszę na blogu, ale tego nie muszę nikomu udowadniać. Każdy wie, że ja..jestem profesjonalistą.

Hejter przeciętniak
Pomyślałbym, że uczeń gimbazjum, ale to chyba nie jest jakaś zasada. Osobnik, który ma na celu wylać swoje frustracje, napisać, że "ten blog jest chujowy, bo tak". Niedawno nauczył się pisać, ale niestety nie umie czytać(to dopiero sztuka!). Czytanie jego wypowiedzi sprawia mi taką samą rozrywkę jak oglądanie "Strasznego filmu 3". Śmieszy i ogłupia - 2w1.

Dyskutant
Pseudointeligenta postać. Książkowy hipster. Jest prawnikiem, mechanikiem, pisarzem i lekarzem. Nie wdawaj się z nim w dyskusje, bo zmiesza Cię z błotem. Kiedy wpadniesz w pułapkę, czyli dasz się sprowokować, radzę przyznać mu rację. W przeciwnym razie, stracisz kilka godzin na bezsensowną gadkę. Uważaj na siebie i swoje zdrowie, bo potem ciężko Ci będzie dostać odszkodowanie, za uszczerbek na zdrowiu.

Prowokator
Jeśli chodzi o nazewnictwo zwyczajowe, to nie kto inny, jak troll. Najbardziej pożądany na wszelkich portalach społecznościowych, informacyjnych, forach i magazynach internetowych. Jego umiejętności są niebanalne. Dobrym trollem trzeba się po prostu urodzić. To właśnie on jest w stanie wywołać wojnę na komentarze, nie zużywając tyle energii co dyskutant. Jego bezwzględność, doprowadza do płaczu wielu użytkowników internetu, o słabej kondycji psychicznej. Dla marek i korporacji jest atrakcyjny, ponieważ podbija statystyki stron, czyli daje zarobić. Aktualnie trolle, są bohaterami polskiej sceny internetu.


Nie zapomnijcie o sprawdzeniu moich błędów ortograficznych i stylistycznych.
Jak coś znajdziecie to napiszcie mi w komentarzu...

xoxo

Saczes.

9 komentarzy:

 1. i używasz za dużo przecinków, hihihi,

  OdpowiedzUsuń
 2. Podejrzewam, że w przyszłości chciałbyś zostać trolem. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem dyskutantką ! Jak nic xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Aktualnie trolle[,] są bohaterami polskiej sceny internetu. <- bez przecinka. :)
  A tak na poważnie: świetny blog. Myślę, że zostanę jego stałą bywalczynią! Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń